Piła tarczowa Bosch GKS 185-LI Professional 06016C1221
Wideo 2Zdjęcia 25 |
Bosch GKS 185-LI Professional 06016C1221 akum. 1 szt. 5 Ah akum. brak |
|
Model 06016C1221 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GKS 185-LI Professional 06016C1221
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa pilarka tarczowa GKS 185-LI 1 | 816 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH Professional GKS 185-LI 06016C1221 | 970 zł |
Pilarka tarczowa 18V 185 mm GKS 185-LI Bosch / bez aku | 839 zł |
Bosch Bosch Pilarka tarczowa 18v 165mm gks 185-li solo l-boxx | 1 336 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GKS 185-LI Professional 06016C1221
Ceny na Bosch GKS 185-LI Professional 06016C1221 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKS 185-LI Professional 06016C1223 | od 1 326 zł | 4 oferty | ||
Bosch GKS 185-LI Professional 06016C1221 | od 816 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →