Piła szablasta Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5001
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5001 walizka (torba) / akum. 2 szt. 5 Ah walizka (torba) / akum. brak |
|
Kompaktowa piła szablasta zaprojektowana do obsługi jedną ręką. Narzędzie może ciąć drewno o grubości do 200 mm, rury i profile o średnicy do 100 mm oraz litą stal o grubości do 16 mm. Urządzenie jest zasilane bateriami 18 V (baterie nie są dołączone do tej konfiguracji). Skok piły wynosi 21 mm. Częstotliwość uderzeń regulowana jest siłą naciskania przycisku start (do 3050 uderzeń/min przy maksymalnej prędkości). Piła szablasta Bosch GSA 18 V-LI C Professional posiada uchwyt SDS, który umożliwia wymianę brzeszczotów bez użycia kluczy. Konstrukcja wkładu pozwala na dwa sposoby montażu ostrzy: zęby w górę lub w dół. Narzędzie posiada diodę LED do oświetlania obszaru roboczego. Piła dostarczana jest z walizką z tworzywa sztucznego (L-BOXX) z wkładem i kompletem trzech brzeszczotów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5001
Wszystkie ceny 14 →Bosch Professional system 18V akumulatorowa piła szablasta GSA 18V-LI C 3 | 510 zł |
Bosch GSA 18V-LI C | 825 zł |
Piła szablasta BOSCH B06016A5001 | 761 zł |
Piła szablasta BOSCH GSA 18 V-LI C 06016A5001 | 752 zł |
Bosch Professional GSA 18.0 V-LI C - Akumulatorowa piła szablasta (06016A5 | 791 zł |
- Artykuł 06016A5001 - dostarczany bez akumulatora i ładowarki
- Artykuł 06016A5020 - zawiera 2 akumulatory (4 Ah) i ładowarkę
- Artykuł 06016A5002 - zawiera 2 akumulatory (5 Ah) i ładowarkę
Modyfikacje Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5001
Ceny na Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5002 | od 1 558 zł | 8 oferty | ||
Bosch GSA 18 V-LI C Professional 06016A5001 | od 510 zł | 14 oferty |