Piła szablasta Bosch PSA 700 E 06033A7001
Zdjęcia 6 |
Bosch PSA 700 E 06033A7001 1 plik3 pliki |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch PSA 700 E 06033A7001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piła szablasta BOSCH PSA 700 E 7055880109 | 460 zł |
Bosch Professional Psa 700 E + 3 Saw Blades Sable Saw Posrebrzany 06033A70 | 465 zł |
Piła szablasta BOSCH PSA 700 E 7055880109 06033A7001 | 460 zł |
Modyfikacje Bosch PSA 700 E 06033A7001
Ceny na Bosch PSA 700 E 06033A7001 |
---|---|---|---|---|
Bosch PSA 700 E 06033A7020 | od 400 zł | 7 oferty | ||
Bosch PSA 700 E 06033A7001 | od 460 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →