Ukośnica Bosch GCM 8 SDE Professional 0601B19200
Zdjęcia 5 |
Bosch GCM 8 SDE Professional 0601B19200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GCM 8 SDE Professional 0601B19200
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional ukośnica do paneli GCM 8 SDE Ø tarczy 216 mm 1 600 W 1 | 2 234 zł |
Piła ukośnica BOSCH B0601B19200 | 2 600 zł |
Pilarka ukosowa BOSCH Professional GCM 8 SDE 0601B19200 | 3 210 zł |
Bosch Bosch Piła ukośnica 1600w 216mm gcm 8 sde | 3 527 zł |
Bosch Professional Gcm 8 Sde Telescopic Miter Saw Niebieski 0601B19200 | 3 228 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →