Ukośnica Bosch GCM 12 GDL Professional 0601B23600
Wideo 7Zdjęcia 21 |
Bosch GCM 12 GDL Professional 0601B23600 |
|
Piła ukośna o mocy 2000 W. Pozycjonowany przez producenta jako profesjonalny sprzęt stolarski. Posiada wygodny mechanizm przeciągania (w postaci dźwigniowej „ręki”), który pozwala na przystawienie piły blisko ściany. „Głowa” może pochylić się w obie strony o 47°, a stół obraca się o 52° w lewo i 60° w prawo. Wszystkie organy przeznaczone do regulacji kątów nachylenia i skosu znajdują się z przodu.
Ukośnica Bosch GCM 12 GDL Professional ma wysuwane ograniczniki teleskopowe do wygodnej pracy z długimi przedmiotami. Posiada również dwuwiązkowy znacznik laserowy, ogranicznik prądu rozruchowego zapewniający płynne przyspieszenie ostrza oraz hamulec wybiegu, który pozwala szybko zatrzymać maszynę po wyłączeniu silnika. Piła przystosowana jest do pracy z tarczami o średnicy 305 mm i otworze 30 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GCM 12 GDL Professional 0601B23600
Wszystkie ceny 9 →Bosch Professional ukośnica GCM 12 GDL laser dwuliniowy tarcza pilarska za | 5 838 zł |
Piła ukośna BOSCH B0601B23600 | 4 200 zł |
Pilarka ukosowa BOSCH Professional GCM 12 GDL 0601B23600 | 4 550 zł |
Bosch Professional GCM 12 GDL - Piła ukośnica (0601B23600) | 4 837 zł |
Bosch Bosch Piła ukośnica gcm 12 gdl 2000w 305mm | 5 843 zł |