Piła szablasta Bosch Keo 0600861A00
Zdjęcia 4 |
Bosch Keo 0600861A00 akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Keo 0600861A00
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Home and Garden Akumulatorowa Piła Ogrodowa Bosch Keo 1 Akumulator 2 | 518 zł |
Piła ogrodowa BOSCH Keo 18 0600861A00 | 588 zł |
Bosch Professional Keo 18 Sierra Garden Posrebrzany 0600861A00 | 725 zł |
Piła ogrodowa BOSCH Keo 18 0600861A00 | 680 zł |
Bosch SAW KEO 18V 1X2.0AH AL1810 15CM | 609 zł |
Bosch Keo (0.600.861.A00) | 753 zł |
Modyfikacje Bosch Keo 0600861A00
Ceny na Bosch Keo 0600861A00 |
---|---|---|---|---|
Bosch Keo 0600861A00 | od 518 zł | 7 oferty | ||
Bosch Keo 0600861A01 | od 350 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →