Ukośnica Metabo KS 216 M Lasercut 619216000
Zdjęcia 8 |
Metabo KS 216 M Lasercut 619216000 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo KS 216 M Lasercut 619216000
Metabo KGS 216 M 619260000 Piła Ukośna 1350 W 240 V | 1 095 zł |
Metabo KGS 216 M DO-EL-PIL-MBO-008 | 1 289 zł |
Ukośnica Metabo KS 216 M 610216000 Nowy model 2023 | 645 zł |
Pilarka ukosowa 216mm 1350W KS216M METABO | 729 zł |
Metabo KS216M 619216000 | 599 zł |
Niemiecka marka Metabo słynie z wyważonego stosunku ceny do jakości swoich produktów. Pilarka KS 216 M Lasercut 619216000 kosztuje około 125 euro, a łączy w sobie cechy droższych modeli konkurencyjnych marek.
Lekki i mobilny
Waga konstrukcji bez docisku i poszerzeń stołu to zaledwie 9,4 kg, co osiągnięto dzięki kompaktowym wymiarom 475x465x285 mm oraz platformie wykonanej ze stopu aluminium. Wygodny górny uchwyt ułatwia przenoszenie maszyny z miejsca na miejsce.
Funkcjonalne i wygodne
W modelu zastosowano brzeszczot o średnicy 216 mm o maksymalnej głębokości cięcia pod kątem prostym 60 mm i szerokości 120 mm. Głowica piły obraca się do 47º i ma taki sam kąt nachylenia w lewo. W pozycji pochyłej głębokość i szerokość cięcia są odpowiednio mniejsze - 45 i 80 mm. Aby uzyskać dokładniejsze wskazanie linii cięcia, zastosowano znacznik laserowy i diodowe oświetlenie obszaru roboczego.
Do pracy z długimi przedmiotami: panelami, listwami itp. Wygodnie jest używać przedłużeń stołu. Są wyjmowane i dołączane. Zacisk pewnie trzyma obrabiany przedmiot od góry lub z boku. Oznaczenia skali i inne oznaczenia są wyryte w metalu, dzięki czemu są dobrze widoczne i nie blakną z upływem czasu.
Bezpieczne i łatwe w utrzymaniu
Aby zapewnić czystą i bezpieczną pracę, maszyna jest wyposażona w system odsysania pyłu i wiórów. Wszystkie zanieczyszczenia są gromadzone w torbie z tkaniny, którą można łatwo wyjąć i wyczyścić. W razie potrzeby do systemu można podłączyć odkurzacz przemysłowy. Dzięki blokadzie wrzeciona wygodna jest wymiana brzeszczotu bez konieczności demontażu osłony ochronnej.
Produktywny
Pomimo małej mocy 1350 W maszyna wykazuje dobre osiągi. Uwzględniając nominalną prędkość podczas pracy z obrabianym przedmiotem 3450 obr./min, prędkość tarczy wynosi do 57 m/s.
Metabo KS 216 M Lasercut 619216000 jest dostarczany z całym sprzętem niezbędnym do pełnoprawnej pracy, wystarczy zainstalować piłę i podłączyć ją do gniazdka elektrycznego. Za swoje pieniądze maszyna działa bezproblemowo przy niewielkich obciążeniach przez kilka lat. Dobry, niedrogi wybór do pracy z drewnem i MDF.