Piła tarczowa Bosch GKT 18V-52 GC Professional 06016B4000
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Bosch GKT 18V-52 GC Professional 06016B4000 akum. 2 szt. 5.5 Ah akum. brak |
|
Model 06016B4000 jest dostarczany bez akumulatorów i autobusu, a model 0615990L55 zawiera dwa akumulatory (8 Ah), ładowarkę i magistralę FSN 1600
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GKT 18V-52 GC Professional 06016B4000
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa zagłębiarka tarczowa BITURBO G | 1 719 zł |
Bosch GKT 18V-52 GC PROFESSIONAL (SOLO) | 1 973 zł |
Zagłębiarka BOSCH Professional GKT 18V-52 GC 06016B4000 | 2 270 zł |
Bosch Professional Zagłębiarka GKT 15V-52 GC + L-BOXX 238 - Zagłębiarka ak | 2 079 zł |
Zagłębiarka BOSCH Professional GKT 18V-52 GC 06016B4000 | 2 270 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GKT 18V-52 GC Professional 06016B4000
Ceny na Bosch GKT 18V-52 GC Professional 06016B4000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKT 18V-52 GC Professional 06016B4004 | od 3 403 zł | 1 oferta | ||
Bosch GKT 18V-52 GC Professional 06016B4000 | od 1 719 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →