Ukośnica Holzstar KGZ 305 E 5702305
Zdjęcia 7 |
Holzstar KGZ 305 E 5702305 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Holzstar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Holzstar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Holzstar KGZ 305 E 5702305
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Holzstar Piła ukośna KGZ 305 E 2000W 4500min-1 100x340mm 305x30mm 5702305 | 1 896 zł |
Ukośnica Kgz 305 E | 2 206 zł |
Un Ukośnica Kgz 305 E ST 5702305 4036351047506 | 1 903 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →