Piła do cięcia DeWALT DW872
Wideo 13 |
DeWALT DW872 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DW872
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przecinarka do Metalu Sieciowa 355mm 2200W DW872 DeWalt DW872-QS | 2 187 zł |
DW872-QS DeWALT PRZECINARKA DO METALU Z PIŁĄ 355 m, 2200W DW 872 | 2 611 zł |
Przecinarka do metalu 2200W 355 mm DW872 DeWalt | 2 890 zł |
Dewalt Dewalt Przecinarka do metalu 2200w 355mm tarcza diamentowa z węglik | 2 833 zł |
Dewalt Przecinarka do metalu DW 872 2200W (DW872) | 2 214 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →