Циркулярна пила DeWALT D23700
Фото 9 |
DeWALT D23700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT D23700
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DeWalt - Piła tarczowa Ø235mm Głębokość cięcia 86mm 1750W - D23700 D23700 | 1 687 zł |
Pilarka tarczowa DEWALT D23700 | 1 604 zł |
Dewalt Dewalt Pilarka tarczowa 86mm 1850w 235mm | 1 685 zł |
Pilarka tarczowa DEWALT D23700 | 1 604 zł |
Pilarka tarczowa DEWALT, 86 mm, 1850W, 235 mm | 1 674 zł |
DEWALT D23700-QS - Sierra Circular 1750 W Wielokolorowy | 2 046 zł |