Торцювальна пила DeWALT DWS773
Відео 12Фото 3 |
DeWALT DWS773 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DWS773
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dewalt DWS773-QS Piła Ukośnica 1300 W 230 V Czarny/Żółty 216 mm | 1 292 zł |
Dewalt DWS773 216mm Mitre Saw | 1 456 zł |
Dewalt Dewalt Piła ukośnica 1300w 216mm dws773 | 1 573 zł |
DWS773-QS DEWALT Pilarka ukosowa 216 mm DWS 773 | 1 424 zł |
Pilarka tarczowa ukośna DEWALT DWS773-QS | 1 383 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди