Комбінована пила DeWALT D27111
Фото 6 |
DeWALT D27111 1.5 кВт1.6 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT D27111
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piła do paneli D27111-1500 W | 6 171 zł |
Pilarka ukosowa DEWALT D27111 | 4 244 zł |
Dewalt Dewalt Piła ukośnica / piła stołowa 1500w 305mm d27111 | 4 683 zł |
Pilarka ukosowa DEWALT D27111 | 4 680 zł |
Piła ukośnica/stołowa DEWALT D27111, 1500 W | 4 299 zł |
Pilarka Stołowa/Ukośnica 305 mm 1500 W D27111 DeWalt D27111-QS | 4 099 zł |
Модификації DeWALT D27111
Ціни на DeWALT D27111 |
---|---|---|---|---|
DeWALT D27111 | від 4 099 zł | 7 пропозицій | ||
DeWALT D27112 | від 3 907 zł | 9 пропозицій |