Шабельна пила DeWALT DCS369M2
Відео 8Фото 6 |
DeWALT DCS369M2 |
|
Компактна і легка, але досить потужна акумуляторна ножівка з корпусом, що має форму під хват однією рукою. Її основне призначення - це робота в важкодоступних місцях, куди не поміщаються більші інструменти, на кшталт мережевих шабельних пилок, болгарок і лобзиків. Шабельна пилка DeWALT DCS369M2 впевнено пиляє дерево (товщиною до 90 мм), метал та пластик. Безщітковий двигун добре тримає оберти під навантаженням.
Частота ходів пилки досягає 2800 ход/хв (при амплітуді 16 мм). Завдяки наявності світлодіодного підсвічування зручно працювати в місцях з недостатнім освітленням. Безключовий механізм фіксації пилок дає можливість швидко переставляти пиляльні полотна, призначені для розрізання різних матеріалів. У цій комплектації до акумуляторної пилки додаються дві батареї (ємністю по 4 Агод), зарядний пристрій та пластиковий кейс для зберігання та перенесення інструменту з усіма приладдями.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Купити DeWALT DCS369M2
Pilarka Szablasta 18V XR 2x4Ah TSTAK DCS369M2 DeWalt DCS369M2-QW | 1 474 zł |
Piła szablasta Dewalt DCS369M2 18 V | 1 886 zł |
Dewalt Dewalt Piła szablasta 18v dcs369m2 2x4,0ah | 2 315 zł |
DeWALT, Akumulatorowa Pilarka Szablowa 18V 2X4Ah | 1 806 zł |
Модификації DeWALT DCS369M2
Ціни на DeWALT DCS369M2 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCS369N | від 575 zł | 8 пропозицій | ||
DeWALT DCS369M2 | від 1 474 zł | 4 пропозиції | ||
DeWALT DCS369NT | від 626 zł | 6 пропозицій |