Piła szablasta Metabo SSEP 1400 MVT 606178500
Metabo SSEP 1400 MVT 606178500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo SSEP 1400 MVT 606178500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSEP 1400 MVT 606178500 Sierra de sable | 1 255 zł |
Metabo Metabo Piła szablasta 1400w walizka ssep 1400 mvt | 1 589 zł |
Piła szablasta METABO ssep 1400 mvt 606178500 | 1 327 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości piły Metabo SSEP 1400 MVT 606178500:
- Długość kabla sieciowego - 4 m
PodobnePorównaj w tabeli →