Piła łańcuchowa Yato YT-82813
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Yato YT-82813 akum. 2 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model YT-82813 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, natomiast model YT-82812 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah) i ładowarką.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82813
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-82813 DO-EO-PIL-YATO-004 | 369 zł |
YATO Piła łańcuchowa 36v 2x18v 14' bez aku.i ład. | 428 zł |
Piła Łańcuchowa Aku.34,5mm 14" 36V YT-82813 YATO - DARMOWY PACZKOMAT OD 79 | 376 zł |
PIŁA ŁAŃCUCHOWA 14'' 36V (KORPUS BEZ BATERII) | 385 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name Długopis 3D + wkłady 9909 - PACZKOMAT, POCZTA, | 380 zł |
PILARKA ŁAŃCUCHOWA 14'',36V BEZ AKUMULATORA | 456 zł |
YATO YT-82813 | 440 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yato YT-82813
Ceny na Yato YT-82813 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82812 | od 669 zł | 5 oferty | ||
Yato YT-82813 | od 369 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →