Циркулярна пила Yato YT-82158
Фото 3 |
Yato YT-82158 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82158
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
YATO Zaag betonowy - 2600 W - 350 mm YT-82158 | 1 104 zł |
YATO PIŁA ELEKTRYCZNA DO BETONU 350MM 2600W 82158 | 1 040 zł |
Przecinarka do betonu 2600W 350 mm YT-82158 Yato | 1 097 zł |
Yato YATO PRZECINARKA 2600W 350mm YT-82158 | 1 040 zł |
YATO PIŁA ELEKTRYCZNA DO BETONU 350MM 2600W 82158 | 1 078 zł |