Piła tarczowa Scheppach TS310 230V (4901305901)
Zdjęcia 4 |
Scheppach TS310 230V 2.2 kWh, 230 V2.8 kWh, 400 V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Scheppach 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Scheppach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Scheppach TS310 230V
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scheppach Stołowa pilarka tarczowa TS310 przyłącze 230 V moc 2200 W brzesz | 2 224 zł |
Pilarka tarczowa Scheppach TS310 2200 W 315 mm | 2 162 zł |
Pilarka tarczowa Scheppach TS310 2200 W 315 mm | 1 871 zł |
SCHEPPACH PILARKA STOŁOWA DO DREWNA 315mm 2200W TS310 | 1 962 zł |
Pilarka stołowa Scheppach TS310 230V 2,2KW fi 315mm - DARMOWY PACZKOMAT OD | 1 999 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Scheppach TS310 230V
Ceny na Scheppach TS310 230V |
---|---|---|---|---|
Scheppach TS310 230V | od 1 701 zł | 10 oferty | ||
Scheppach TS310 400V | od 1 999 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →