Wiertarko-wkrętarka Yato YT-82794
Zdjęcia 5 |
Yato YT-82794 akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model YT-82795 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, podczas gdy model YT-82794 jest dostarczany z jedną baterią (2 Ah), ładowarką i etui
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82794
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka YATO YT-82794 | 520 zł |
YATO Yato Wiertarko-wkrętarka 18v 42nm 1x2,0ah li-ion bezszczotkowa, w wal | 445 zł |
Wiertarko-wkrętarka YATO YT-82794 | 520 zł |
Wiertarko-wkrętarka YATO 42 nm YT-82794 | 337 zł |
Modyfikacje Yato YT-82794
Ceny na Yato YT-82794 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82794 | od 337 zł | 5 oferty | ||
Yato YT-82795 | od 233 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →