Wiertarka Yato YT-82044
Zdjęcia 3 |
Yato YT-82044 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82044
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarka udarowa YATO 2-biegowa YT-82044 | 252 zł |
Wiertarka udarowa YATO YT-82044 | 340 zł |
YATO Yato Wiertarka udarowa 1050w 2-biegowa 82044 | 295 zł |
Wiertarka udarowa YATO YT-82044 | 340 zł |
Wiertarka Yato YT-82044 1050W udarowa | 229 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →