Klucz udarowy Yato YT-82902
Zdjęcia 3 |
Yato YT-82902 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82902
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-82902 | 294 zł |
YATO GRZECHOTKA UDAROWA 12V 2AH YT-82902 | 292 zł |
YATO Yato Klucz udarowy kątowy / grzechotka 12v li-ion 82902 | 387 zł |
Klucz udarowy Yato YT-82902 | 292 zł |
Yato Klucz Udarowy Kątowy / Grzechotka 12V Li-Ion 82902 | 352 zł |
GRZECHOTKA UDAROWA 12V 2,0AH 60MIN 45NM YT-82902 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 289 zł |
YATO GRZECHOTKA AKUMULATOROWA Udarowa 3/8'' 1/2'' 45Nm 2Ah + 4 NASADKI | 301 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →