Klucz udarowy Yato YT-09544
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Yato YT-09544 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-09544
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KLUCZ PNEUMATYCZNY YATO UDAROWY DO KÓŁ 1/2 1700Nm | 253 zł |
Klucz udarowy Yato YT-09544 6.3 bar 1/2" | 255 zł |
YATO KLUCZ UDAROWY PNEUMATYCZNY 1700Nm 1/2' 09544 | 261 zł |
Yato YT-09544 | 368 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →