Klucz udarowy Yato YT-0953
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Yato YT-0953 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-0953
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucz pneumatyczny YATO YT-0953 | 720 zł |
YATO YT-0953 KLUCZ PNEUMATYCZNY udarowy 1/2 1356Nm | 586 zł |
YATO Yato Klucz udarowy pneumatyczny 1/2' 1356nm 0953 | 741 zł |
Klucz pneumatyczny YATO YT-0953 | 720 zł |
Klucz udarowy Yato YT-0953 6.3 bar 1/2" | 582 zł |
Klucz udarowy YATO 1/2', 1356 nm YT-0953 | 604 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →