Wkrętarka Yato YT-82801
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Yato YT-82801 akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model YT-82801 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, a model YT-82800 jest dostarczany z jedną baterią (2 Ah) i ładowarką
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82801
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Zakrętarka udarowa 18v li-ion 160nm bez akumulatoró i ładowarki w kar | 195 zł |
Yato Zakrętarka YT-82801 18 V | 216 zł |
Zakrętarka udarowa YATO 18V Li-ion 160Nm YT-82801 | 248 zł |
ZAKRĘTARKA UDAROWA 18V BEZ AKUMULATORA Yato YT-82801 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 156 zł |
ZAKRĘTARKA UDAROWA 18V BEZ AKUMULATORA | 196 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yato YT-82801
Ceny na Yato YT-82801 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82800 | od 302 zł | 8 oferty | ||
Yato YT-82801 | od 156 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →