Wiertarko-wkrętarka Yato YT-82780
Zdjęcia 4 |
Yato YT-82780 akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model YT-82781 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, a model YT-82780 jest dostarczany z jedną baterią (2 Ah) i ładowarką
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82780
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Jd755 Wkrętak Akumulatorowy Czarny/Pomarańczowy YT-82780 | 249 zł |
Yato YT-82780 18 V DRILL/DRIVER SET (BATTERY CHARGER) | 345 zł |
Wiertarko-wkrętarka YATO YT-82780 | 360 zł |
Wiertarko-wkrętarka YATO, 40 nm YT-82780 | 245 zł |
Wiertarko-wkrętarka 18 V zestaw YATO | 395 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Yato YT-82780
Ceny na Yato YT-82780 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82780 | od 238 zł | 11 oferty | ||
Yato YT-82781 | od 111 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →