Wiertarko-wkrętarka Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7000
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7000 |
|
Model 06039D7000 jest dostarczany bez akcesoriów, model 06039D7001 jest dostarczany z jednym akumulatorem (2 Ah), ładowarką i obudową, model 06039D7002 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah), ładowarką i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka BOSCH UniversalDrill 18V-60 06039D7000 | 360 zł |
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa UniversalDrill 18V-60 18 V 2 Ah Litowo-j | 335 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7000
Ceny na Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7000 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7001 | od 610 zł | 3 oferty | ||
Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7002 | od 547 zł | 4 oferty | ||
Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7000 | od 335 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →