Wiertarko-wkrętarka Yato YT-82792
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Yato YT-82792 |
|
Model YT-82792 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82792
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Wkrętak akumulatorowy YT-82792 14kg | 562 zł |
WKRĘTARKA UDAROWA 18V (75NM;BEZ BATERII) Z SILNIKIEM BEZSZCZOTKOWYM | 245 zł |
WKRĘTARKA UDAROWA 18V | 402 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yato YT-82792
Ceny na Yato YT-82792 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82790 | od 343 zł | 6 oferty | ||
Yato YT-82791 | od 497 zł | 9 oferty | ||
Yato YT-82792 | od 245 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →