Wiertarko-wkrętarka Scheppach CDD45-20ProS
Zdjęcia 7 |
Scheppach CDD45-20ProS |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Scheppach 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Scheppach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Scheppach CDD45-20ProS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scheppach CDD45-20ProS wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 20 V 45 Nm 2-bieg | 64 zł |
Wiertarko-wkrętarka Scheppach CDD45-20ProS 20 V | 310 zł |
Wiertarko-wkretarka Scheppach CDD45-20ProS 20V 45 Nm (bez akumulatora) | 368 zł |
Modyfikacje Scheppach CDD45-20ProS
Ceny na Scheppach CDD45-20ProS |
---|---|---|---|---|
Scheppach CDD45-20ProS 2.0Ah | od 525 zł | 1 oferta | ||
Scheppach DTB-20ProS | od 947 zł | 1 oferta | ||
Scheppach CDD45-20ProS | od 310 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →