Дриль-шурупокрут Einhell Expert TE-CD 18/48 Li-i Solo (4513926)
Відео 1Фото 6 |
Einhell Expert TE-CD 18/48 Li-i Solo акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Модель TE-CD 18/48 Li-i Solo поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі TE-CD 18/48 Li-i (2x2.0Ah) два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert TE-CD 18/48 Li-i Solo
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell TE-CD 18/48 Li-i Solo DO-EL-WWK-EIN-039 | 259 zł |
Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18/48 Li-Solo | 250 zł |
Wiertarko-wkrętarka EINHELL TE-CD 18/48 Li-Solo TE-CD 18-48 LI-I-SOLO | 250 zł |
Wiertarko-wkrętarka Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo, akumulatorowa | 299 zł |
Wiertarko-wkrętarka udarowa EINHELL TE-CD 18/48 Li-i Solo 4513926 | 304 zł |
Відеоогляди
Модификації Einhell Expert TE-CD 18/48 Li-i Solo
Ціни на Einhell Expert TE-CD 18/48 Li-i Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell Expert TE-CD 18/48 Li-i (2x2.0 Ah) | від 548 zł | 1 пропозиція | ||
Einhell Expert TE-CD 18/48 Li-i Solo | від 250 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →