Відбійний молоток Einhell Expert TE-DH 32 (4139099)
Фото 9 |
Einhell Expert TE-DH 32 |
|
Інструмент автоматично відключається при необхідності заміни вугільних щіток двигуна.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert TE-DH 32
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell 4139099 Młotowiertarka 1500 W 230-240 V Czarny/Czerwony 60 x 28 x | 1 120 zł |
Einhell Demolition Hammer TE-DH 32 | 1 116 zł |
Młot wyburzeniowy EINHELL TE-DH 32 | 1 120 zł |
Einhell Młot wyburzeniowy TE-DH 32 1500 W | 1 120 zł |
Młot Wyburzeniowy Te-Dh 32 4139099 | 1 593 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →