Wiertarko-wkrętarka Yato YT-82789
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Yato YT-82789 akum. 2 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model YT-82789 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, podczas gdy model YT-82788 jest dostarczany z jedną baterią (2 Ah), ładowarką i etui
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82789
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-82789 | 184 zł |
Wiertarko-wkrętarka YATO YT-82789 | 195 zł |
Wiertarko-wkrętarka Yato YT-82789 18 V | 197 zł |
Wiertarko-wkrętarka YATO YT-82789 | 195 zł |
Yato Wiertarko-Wkrętarka Udarowa 18V Li-Ion 40Nm Bez Akum. I Ładowarki, W | 214 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yato YT-82789
Ceny na Yato YT-82789 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82788 | od 276 zł | 7 oferty | ||
Yato YT-82789 | od 184 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →