Wiertarko-wkrętarka Yato YT-82783
Zdjęcia 8 |
Yato YT-82783 |
|
Model YT-82783 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, model YT-82782 zawiera jedną baterię (2 Ah), ładowarkę i walizkę, a model YT-82784 zawiera dwa akumulatory (3 Ah), ładowarkę i futerał
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82783
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka YATO YT-82783 | 210 zł |
Yato Wiertarko-Wkrętarka 18V Li-Ion 40Nm Bez Akumulatorów I Ładowarki, W K | 151 zł |
Modyfikacje Yato YT-82783
Ceny na Yato YT-82783 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82782 | od 286 zł | 5 oferty | ||
Yato YT-82784 | od 526 zł | 4 oferty | ||
Yato YT-82783 | od 151 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →