Klucz udarowy Yato YT-0960
Zdjęcia 3 |
Yato YT-0960 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-0960
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucz pneumatyczny udarowy YATO YT-0960 | 743 zł |
Klucz pneumatyczny YATO YT-0960 | 899 zł |
YATO Yato Klucz udarowy pneumatyczny 1' 2600nm długi trzpień 0960 | 888 zł |
Klucz pneumatyczny YATO YT-0960 | 899 zł |
Klucz udarowy Yato YT-0960 6.3 bar 1" | 1 026 zł |
Klucz pneumatyczny YATO YT-0960 | 899 zł |
Klucz udarowy Yato YT-0960 6.3 bar 1" | 894 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →