Klucz udarowy Yato YT-09524
Zdjęcia 4 |
Yato YT-09524 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-09524
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucz pneumatyczny YATO YT-09524 | 350 zł |
YATO Yato Klucz udarowy pneumatyczny 1/2' /680nm 09524 | 324 zł |
Klucz pneumatyczny YATO YT-09524 | 350 zł |
Klucz udarowy pneumatyczny YATO 1/2' /680Nm YT-09524 | 281 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →