Ceny na Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8000
Zdjęcia 11 | od 430 do 573 zł Niezwykle kompaktowa, 2-biegowa wiertarko-wkrętarka z uchwytem pistoletowym i poręcznym uchwytem bezkluczowym. Odnosi się do modeli linii profesjonalnych elektronarzędzi ręcznych Bosch GSR z modelu 2020. Charakteryzuje się małą długością (169 mm), co pozwala na wykonanie prac montażowych, demontażowych i montażowych w miejscach, w których zwykłe elektronarzędzie ręczne nie zmieści się wymiarami. Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów i niskiej wagi (0,97 kg z akumulatorem), jest w stanie rozwinąć maksymalny moment obrotowy do 30 Nm. Dzięki mocnemu silnikowi elektrycznemu i przekładni planetarnej wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8000 może wykręcać / wykręcać śruby, wkręty samogwintujące i potwierdzenia o dużej średnicy. Idealny do rozwiązywania zadań związanych z montaż...em mebli szafkowych. Pierwsza prędkość (do 400 obr / min) przeznaczona jest do pracy z łącznikami i wiercenia dużych otworów w twardych materiałach, natomiast druga (do 1500 obr / min) jest wygodna do szybkiego wiercenia małych otworów. Praktyczny bezkluczowy uchwyt wiertarski o średnicy do 10 mm umożliwia wymianę końcówek lub wierteł jedną ręką. Aby ograniczyć moment dokręcania w przypadku miękkich materiałów (płyta gipsowo-kartonowa, tworzywa sztuczne), dostępne jest 20-stopniowe sprzęgło. Korpus narzędzia jest wykonany z odpornego na uderzenia tworzywa ABS. Dostarczany z dwoma akumulatorami GBA 12V (2 Ah), szybką ładowarką i plastikową obudową. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch GSR 120-LI PROFESSIONAL CORDLESS DRILL/DRIVER | 512 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 120-LI 06019G8000 | 436 zł |
Bosch Professional GSR 120-LI - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (06019G8 | 498 zł |
Wiertarko-wkrętarka GSR 120-LI Bosch / 2 x 2,0Ah | 449 zł |
Bosch Bosch Wiertarko-wkrętarka 12v 30/14nm 2x2,0ah li-ion walizka gsr 120 | 573 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 120-LI 06019G8000 | 436 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 120-LI 12 V 2 x akumulator 2 Ah (06019G8000) | 448 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 120-LI Professional (+ 2x akumulator 2 Ah + | 488 zł |
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch Professional GSR120 BB 12V 30 Nm 2 | 499 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 120-LI 06019G8000 | 430 zł |
Bosch Wiertarko-Wkrętarka Akumulatorowa Gsr 120-Li 2*2.0*Ah B 6019G8000 31 | 467 zł |
Wiertarko-wkrętarka GSR 120-LI Bosch / 2 x 2,0Ah | 449 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!