Ceny na Bosch GSR 120-LI Professional 06019G8004
Zdjęcia 11 | od 536 do 610 zł Rodzaj: wiertarko-wkrętarka; Konstrukcja: pistoletowa; Liczba obrotów (obr./min): 400/1500; Moment obrotowy: Maks. moment obrotowy (Nm): 30; z regulacją; Liczba stopni momentu obrotowego (stopni): 20; Przekładnia: 2-biegowa; Liczba biegów: 2; Zmiana kierunku obrotów: przełącznik suwakowy |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 120-LI 06019G8004 | 598 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 120-LI 06019G8004 | 610 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 120-LI 12 V 2 x akumulator 2 Ah (06019G8004) | 591 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 120-LI 06019G8004 | 610 zł |
BOSCH WIERTARKO-WKRĘTARKA 12V 30/14Nm 2x2,0Ah LI-ION WALIZKA GSR 120-LI + | 536 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!