Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9002
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9002 |
|
Niezwykle kompaktowa i imponująco lekka, profesjonalna 2-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z bezobsługowym silnikiem bezszczotkowym i automatycznym podświetleniem LED. Mimo swojej zwartości wykazuje imponującą moc i przyzwoity poziom maksymalnego momentu obrotowego (do 30 Nm). Dzięki niewielkim gabarytom (długość z uchwytem tylko 160 mm) i niewielkiej wadze (0,9 kg z akumulatorem) narzędzie to nadaje się do seryjnego montażu, demontażu i prac montażowych nad głową oraz w trudno dostępnych / słabo oświetlonych miejscach .
Będzie niezawodnym pomocnikiem przy montażu mebli gabinetowych. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej próbki z 2019 roku, przeznaczony do wykonywania znacznych nakładów pracy. Przyda się w pracach budowlanych i wykończeniowych. Przy pierwszej prędkości (do 420 obr / min) wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9002 z łatwością poluzowuje i owija wkręty, wkręty samogwintujące, wkręty i potwierdzenia znacznej średnicy. Przy drugiej prędkości (do 1600 obr / min) może energicznie wiercić otwory w drewnie, polimerach, miękkich materiałach mineralnych, stalach węglowych i nierdzewnych. Jest 20-stopniowe ograniczenie szczytowego momentu obrotowego, elektroniczna kontrola prędkości i wskaźnik poziomu naładowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9002
Wszystkie ceny 7 →Wiertarko-wkrętarka dwubiegowa z silnikiem bezszczotkowym Bosch Profession | 300 zł |
Bosch Professional GSR 12V-30 - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (06019G9 | 399 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-30 06019G9002 | 368 zł |
Bosch Bosch Wiertarko-wkrętarka 12v 30/17nm brushless bez akumulatorów i ł | 467 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 12V-30 06019G9002 | 368 zł |
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9002 | 354 zł |
Modyfikacje Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9002
Ceny na Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9001 | od 662 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000 | od 552 zł | 10 oferty | ||
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9002 | od 300 zł | 7 oferty |