Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3302
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3302 |
|
Zawiera 2 akumulatory 18 V (2 Ah), ładowarkę i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3302
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional Gsb 18V-45 Wiertarko-Wkrętarka Czarny/Niebieski 174 x 7 | 928 zł |
Bosch GSB 18V-45 Professional | 1 275 zł |
Bosch Professional Gsb18v-45+2x2.0ah+gal18v-20+lc Hammer Drill Posrebrzany | 950 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3302
Ceny na Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3302 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3302 | od 928 zł | 4 oferty | ||
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3303 | od 995 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3306 | od 1 025 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3305 | od 940 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3300 | od 426 zł | 2 oferty | ||
Bosch GSB 18V-45 Professional 06019K3301 | od 426 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →