Wkrętarka Bosch GDR 180-LI Professional 06019G5124
Zdjęcia 10 |
Bosch GDR 180-LI Professional 06019G5124 |
|
Model 06019G5124 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GDR 180-LI Professional 06019G5124
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zakrętarka BOSCH Professional GDR 180-LI 1600A021BH | 347 zł |
Bosch Professional GDR 180-LI - Akumulatorowy klucz udarowy (06019G5124) | 376 zł |
Zakrętarka BOSCH Professional GDR 180-LI 1600A021BH | 347 zł |
Zakrętarka udarowa 1/4" 18V GDR 180-LI Bosch / bez aku | 339 zł |
Zakrętarka BOSCH Professional GDR 180-LI 1600A021BH 06019G5124 | 341 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →