Ceny na Bosch GDR 180-LI Professional 06019G5124
Zdjęcia 10 | od 339 do 396 zł Rodzaj: wkrętarka; Konstrukcja: pistoletowa; Liczba obrotów (obr./min): 2800; Maks. liczba uderzeń (ud/min): 3600; Moment obrotowy: Maks. moment obrotowy (Nm): 160; Przekładnia: 1-biegowa; Liczba biegów: 1; Zmiana kierunku obrotów: przełącznik suwakowy; Waga (kg): 1.37; Uchwyt: do bitów |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zakrętarka BOSCH Professional GDR 180-LI 1600A021BH | 347 zł |
Bosch Professional GDR 180-LI - Akumulatorowy klucz udarowy (06019G5124) | 376 zł |
Zakrętarka BOSCH Professional GDR 180-LI 1600A021BH | 347 zł |
Zakrętarka udarowa 1/4" 18V GDR 180-LI Bosch / bez aku | 339 zł |
Zakrętarka BOSCH Professional GDR 180-LI 1600A021BH 06019G5124 | 341 zł |
Bezprzewodowy wkrętak udarowy 18V 160Nm GDR 180-LI BOSCH | 379 zł |
Zakrętarka udarowa 1/4" 18V GDR 180-LI Bosch / bez aku | 339 zł |
KLUCZ UDAROWY AKUMULATOROWY GDR 180-LI 0*AH | 396 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!