Wkrętarka Einhell Expert Plus TE-CI 18 Li BL Solo (4510030)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Einhell Expert Plus TE-CI 18 Li BL Solo |
|
Kompaktowa i mocna akumulatorowa wkrętarka udarowa z progresywnym silnikiem bezszczotkowym i wysokim momentem obrotowym (do 180 Nm). Producent pozycjonuje jako model ze średniej półki cenowej, przeznaczony do aktywnego profesjonalnego użytku i zdolny do wykonywania znacznych ilości prac montażowych, instalacyjnych i demontażowych. Narzędzie ma standardowy sześciokątny uchwyt do bitów 1/4 cala (6,35 mm).
Bezszczotkowy silnik elektryczny ma dużą gęstość mocy, jest trwały i wyposażony w niezawodne elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem i przegrzaniem. Przeniesienie mocy mechanicznej z silnika na oprzyrządowanie odbywa się za pomocą jednobiegowej skrzyni biegów z przekładniami ze stali hartowanej i obudową z lekkiego stopu, która skutecznie odprowadza wytworzone ciepło. Wkrętak Einhell Expert Plus TE-CI 18 Li BL Solo 4510030 może współpracować ze zwykłymi i specjalnymi wkrętami dachowymi oraz długimi śrubami (do 120 mm). Z łatwością obsługuje wkręcanie / odkręcanie śrub od M5 do M16. Zapewnia skuteczny hamulec silnikowy, wygodny przełącznik cofania i podświetlenie LED. Akumulatory, ładowarka i etui są sprzedawane oddzielnie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Kup Einhell Expert Plus TE-CI 18 Li BL Solo
Einhell Cordless Impact Driver TP-CI 18 Li BL - Solo | 382 zł |
Einhell TE-CI 18 Li Solo DO-EL-KLU-EIN-002 | 379 zł |
Einhell Te-ci 18 Li Brushless Cordless Czerwony 4510030 | 460 zł |
Einhell Zakrętarka TE-CI 18 18 V | 373 zł |
Wkrętak udarowy Einhell TP-CI 18 Li (bez baterii) | 373 zł |