Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Einhell GE-CL 36/230 Li E Solo
Zdjęcia 6 |
Einhell GE-CL 36/230 Li E Solo |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell GE-CL 36/230 Li E Solo
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Cordless Leaf Vacuum GE-CL 36/230 Li E -Solo | 535 zł |
Odkurzacz do liści EINHELL GE-CL 36/230 Li E Solo akumulatorowy | 540 zł |
Odkurzacz do liści EINHELL GE-CL 36/230 Li E Solo akumulatorowy GE-CL 36-2 | 540 zł |
Einhell Odkurzacz do liści GE-CL 36/230 E Li Solo (3433630) | 535 zł |
Odkurzacz / dmuchawa do liści akumulatorowa GE-CL 36/230 Li E -Solo 343363 | 539 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →