Садова повітродувка-пилосос Karcher BLV 36-240 Battery (1.444-170.0)
Karcher BLV 36-240 Battery |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher BLV 36-240 Battery
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kärcher BLV 36-240 | 1 085 zł |
Karcher Akumulatorowy odkurzacz do liści BLV 36-240 (bez baterii i ładowar | 1 289 zł |
Odkurzacz do liści Karcher BLV 36-240 Battery 1.444-170.0 | 1 179 zł |
Odkurzacz do liści KARCHER BLV 36-240 Battery 1.444-170.0 akumulatorowy | 1 090 zł |
Odkurzacz do liści KARCHER BLV 36-240 Battery 1.444-170.0 akumulatorowy | 1 090 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →