Садова повітродувка-пилосос GARDENA ErgoJet 3000 9332-20
Фото 4 |
GARDENA ErgoJet 3000 9332-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA ErgoJet 3000 9332-20
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dmuchawa do liści Gardena ErgoJet 3000 9332-20 09332-20 | 602 zł |
Gardena ErgoJet 3000 9332-20 DO-EO-DMU-GER-001 | 521 zł |
Odkurzacz do liści GARDENA ErgoJet 3000 (9332-20) elektryczny | 511 zł |
Gardena 09332-20 Electric Leaf Blower Posrebrzany | 547 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →