Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy GARDENA ErgoJet 3000 9332-20
Zdjęcia 4 |
GARDENA ErgoJet 3000 9332-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA ErgoJet 3000 9332-20
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Dmuchawa / odkurzacz ErgoJet 3000 | 511 zł |
Odkurzacz do liści GARDENA ErgoJet 3000 (9332-20) elektryczny | 511 zł |
Dmuchawa do liści Gardena ErgoJet 3000 9332-20 09332-20 | 602 zł |
Gardena ErgoJet 3000 9332-20 DO-EO-DMU-GER-001 | 521 zł |
Odkurzacz do liści GARDENA ErgoJet 3000 (9332-20) elektryczny | 513 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →