Садова повітродувка-пилосос Einhell GC-EL 3024 E (3433370)
Фото 14 |
Einhell GC-EL 3024 E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GC-EL 3024 E
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Electric Leaf Vacuum GC-EL 3024 E | 218 zł |
Odkurzacz do liści EINHELL GC-EL 3024 E elektryczny | 200 zł |
Odkurzacz Do Liści Gc-El 3024 E 3433370 | 199 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →