Nożyce do żywopłotu Einhell GE-CH 1855/1 Li Solo
Zdjęcia 8 |
Einhell GE-CH 1855/1 Li Solo akum. 1 szt.akum. brak |
|
Wydajna wykaszarka akumulatorowa z bardzo długą listwą do szybkiego cięcia/kształtowania bylin i żywopłotów. Producent pozycjonuje jako niedrogi produkt ze średniej półki cenowej z linii urządzeń Power X-Change, który można wykorzystać również do lekkiego koronowania drzew, tj. cięcie małych gałęzi o grubości do 18 mm. Bezprzewodowa konstrukcja znacznie ułatwia pracę. W przeciwieństwie do modeli benzynowych nie wytwarza toksycznych spalin i gwarantuje radykalnie niższy poziom hałasu.
Ruchome, dwuostrzowe ostrza wykonane są z wycinanej laserowo stali stopowej i skrupulatnie szlifowanej diamentem. Podkaszarka Einhell GE-CH1855 / 1 Li Solo ma funkcję odwrotnego obrotu, aby rozwiązać problemy z blokowaniem. Przemyślana ergonomia rękojeści zapewnia użytkownikowi pewny i pewny chwyt narzędzia, który jest odpowiedni dla wysokich, bocznych i niskich pozycji cięcia. Ochronna listwa na końcu ostrza tnącego, osłona oraz podwójny wyłącznik elektryczny, który zatrzymuje ostrza, gdy tracą kontrolę nad narzędziem, gwarantują pełne bezpieczeństwo dla użytkownika. Dostawa bez akumulatora i ładowarki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Kup Einhell GE-CH 1855/1 Li Solo
Wszystkie ceny 7 →Einhell Akumulatorowe nożyce do żywopłotu GC-CH 1855/1 Li-Solo Power X-Cha | 324 zł |
Einhell Cordless Hedge Trimmer GC-CH 1855/1 Li-Solo | 349 zł |
Nożyce do żywopłotu EINHELL GE-CH 1855/1 Li Solo akumulatorowe | 340 zł |
Einhell 3410502 Electric Hedge Trimmer Czerwony | 350 zł |
Nożyce akumulatorowe do żywopłotu EINHELL GE-CH Solo 3410502 | 339 zł |
Modyfikacje Einhell GE-CH 1855/1 Li Solo
Ceny na Einhell GE-CH 1855/1 Li Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell GE-CH 1855 Li Kit | od 455 zł | 1 oferta | ||
Einhell GE-CH 1855/1 Li Solo | od 324 zł | 7 oferty |