Nożyce do żywopłotu Einhell GE-CH 36/61 Li Solo (3410965)
Zdjęcia 10 |
Einhell GE-CH 36/61 Li Solo |
|
Zasilany dwoma akumulatorami Power X-Change 18 V. Bateria i ładowarka nie są dołączone
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell GE-CH 36/61 Li Solo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Akumulatorowe nożyce do żywopłotu GE-CH 36/61 Li-Solo Power X-Chan | 550 zł |
Einhell Nożyce akumulatorowe GE-CH 36/61 67 cm | 469 zł |
Nożyce Do Żywopłotu Ge-Ch 36/61 Li-Solo 3410965 | 469 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →