Piła łańcuchowa Black&Decker GKC1825L20
Zdjęcia 9 |
Black&Decker GKC1825L20 akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Lekka akumulatorowa piła łańcuchowa z małą prowadnicą. Zaprojektowany do użytku domowego. W przeciwieństwie do modeli benzynowych nie wytwarza spalin, jest od razu gotowy do pracy (z naładowanym akumulatorem) i wytwarza znacznie mniej hałasu. Może być dobrym pomocnikiem w pracach ogrodniczych przy niewielkich zakupach drewna opałowego, a także może być używany w ograniczonym zakresie jako narzędzie stolarskie.
W zestawie krótka prowadnica 10 "i łańcuch 0,375". Dzięki temu piła ma niewielką długość (0,6 m), co pozwala na pracę w ciasnych przestrzeniach. Jednocześnie prędkość łańcucha wynosi 3,5 m/s , co zapewnia akceptowalną prędkość cięcia małych odcinków Naprężenie łańcucha można regulować bez użycia narzędzi Black & Decker GKC1825L20 jest wyposażony w najnowocześniejszy akumulator litowo-jonowy 18 V, 2 Ah, który zapewnia do 20 minut medium intensywność pracy, która zwykle wystarcza do drobnych prac domowych Kompletna ładowarka pozwala na szybkie przywrócenie naładowania akumulatora Pilarka posiada automatyczny system smarowania łańcucha Olej jest dostarczany oddzielną pompą ze zbiornika oleju o pojemności 50 ml. Waga piły to zaledwie 3100 gram, co nie powoduje dodatkowego zmęczenia i jest wygodny w transporcie. Gwarancja.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Kup Black&Decker GKC1825L20
Wszystkie ceny 6 →Piła akumulatorowa BLACK & DECKER GKC1825L20 | 750 zł |
Piła akumulatorowa BLACK & DECKER GKC1825L20 | 750 zł |
Black&Decker Bd piła łańcuchowa aku. 18v 25cm 2,0ah gkc1825l20 | 755 zł |
Piła akumulatorowa BLACK & DECKER GKC1825L20 | 750 zł |
Piła łańcuchowa BLACK&DECKER GKC1825L20, 18V, 25cm, 2,0Ah | 673 zł |
Piła łańcuchowa 25cm 18V 2,0Ah BLACK+DECKER - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 634 zł |
Pilarka akumulatorowa do domu i ogrodu
Jeśli potrzebujesz dobrego narzędzia do użytku domowego, to w pierwszej kolejności warto rozważyć produkty firmy Black&Decker. Postulat ten można udowodnić na przykładzie Black & Decker GKC1825L20, czyli małej piły łańcuchowej zasilanej akumulatorowo. Jest wysokiej jakości i bardzo przyjazny dla użytkownika. Oceńcie sami: narzędzie jest kompaktowe i lekkie (urządzenie waży zaledwie 3,1 kg), posiada automatyczny system smarowania (trzeba tylko pamiętać o dodaniu oleju do zbiornika), bezkluczykowy mechanizm regulacji naciągu łańcucha oraz mocowania opony zespół umożliwiający montaż i demontaż ostrza bez użycia kluczy i wkrętaków. Narzędzie wyposażone jest w zestaw pił Oregon (uważa się, że opony i łańcuchy tej firmy są standardowej jakości i być może najlepsze na świecie).
Niuanse i uwagi
Rozrzedźmy te komplementy kilkoma uwagami, które powinny wziąć pod uwagę osoby chcące kupić piłę akumulatorową do swojego domu i ogrodu. Faktem jest, że to narzędzie ma dość krótką oponę - tylko 250 mm. Oznacza to, że ta piła nie jest przeznaczona dla drwali. Jednak 10-calowa ściereczka wystarczy, aby zadbać o ogród i przygotować paliwo do kotła opalanego drewnem lub pirolizą. Prędkość łańcucha jest również niska - 3 m/s. Ta prędkość wystarczy, aby uniknąć „kudłatych” żywych gałęzi podczas przycinania drzew i krzewów, ale nie można liczyć na szczególnie wysoką wydajność.
Opcja opłacalna
Jak na standardy dobrych pilarek akumulatorowych, cena Black&Decker GKC1825L20 jest uważana za niską. Co więcej, koszt ten obejmuje ładowarkę i akumulator (taki sprzęt sprzedawany jest w sklepach internetowych z reguły bez akumulatorów, które należy zakupić osobno za dodatkową opłatą). Kompletny akumulator ma pojemność 2 Ah. Producent twierdzi, że na jednym ładowaniu można wykonać 220 cięć gałęzi o średnicy 35 mm – za jednym razem można przyciąć niemal cały ogród.
- Model GKC1825LB - dostarczany bez akumulatora i ładowarki
- Model GKC1825L20 - zawiera 1 baterię i ładowarkę
- Model GKC1825LST - zawiera 1 baterię (z obsługą technologii SmartTech) i ładowarkę
Modyfikacje Black&Decker GKC1825L20
Ceny na Black&Decker GKC1825L20 |
---|---|---|---|---|
Black&Decker GKC1825L20 | od 634 zł | 6 oferty | ||
Black&Decker GKC1825LB | od 533 zł | 1 oferta |