Piła szablasta Black&Decker BDCR18
Zdjęcia 4 |
Black&Decker BDCR18 akum. 1 szt. 1.5 Ah akum. brak |
|
Lekka akumulatorowa piła szablasta do użytku domowego. Przeznaczone do prostych prac w pobliżu domu i na podwórku, takich jak piłowanie suchych gałęzi w ogrodzie, rąbanie ściętych gałęzi na mniejsze kawałki na drewno opałowe czy demontaż starych drewnianych konstrukcji. Oprócz piłowania drewna narzędzie to może być również używane do pracy z cienkim metalem. Jako osprzęt tnący stosowane są brzeszczoty 150 mm z chwytem L (najbardziej rozpowszechniony standard na świecie).
Bezkluczowy uchwyt do piły szablastej Black&Decker BDCR18 umożliwia szybkie zdejmowanie i wymianę osprzętu bez użycia kluczy. Częstotliwość ruchów pilnikiem (do 3000 uderzeń/min) jest proporcjonalna do siły naciskania przycisku start. Tylny uchwyt oraz wszystkie części ciała, których dotykają dłonie podczas pracy, pokryte są miękkim i przyjemnym w dotyku antypoślizgowym materiałem. Piła jest dostarczana z jednym brzeszczotem i akumulatorem o małej pojemności (1,5 Ah), którego ładowanie wystarcza na około 15 do 20 minut ciągłej pracy (w zależności od obciążenia).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Kup Black&Decker BDCR18
BlackDecker Akumulatorowa piła szablasta 18 V długość skoku 22 mm głębokoś | 492 zł |
Black+Decker Piła Szablasta 18V 1,5Ah Bdcr18 | 459 zł |
Black&Decker Black+decker piła szablasta 18v 1,5ah bdcr18 | 526 zł |
Black DECKER BDCR18E1-QW akumulatorowa piła szablasta 1 bateria 1 ostrze 1 | 424 zł |
Black Decker BDCR18M1-QW piła szablasta bezprzewodowa 18 V-15 Ah 1 bateria | 611 zł |
Wszechstronna i lekka piła akumulatorowa
Black&Decker BDCR18 to poręczna piła akumulatorowa, idealna do prac ogrodniczych i lekkich prac budowlanych. Ważąca zaledwie 1,5 kg jest idealna dla emerytów i kobiet, ułatwiając przycinanie gałęzi i gałązek. Gumowe podkładki na rękojeści zapewniają pewny chwyt, a dzięki wyważonej konstrukcji piła nie jest podatna na odkształcenia podczas pracy.
Cechy konstrukcyjne i łatwość obsługi
Black&Decker BDCR18 zapewnia czyste i szybkie cięcie dzięki ruchom posuwisto-zwrotnym brzeszczotu z prędkością do 3000 uderzeń na minutę. Regulowana prędkość pozwala dostosować narzędzie do różnych materiałów. Piła jest kompatybilna z dowolnym brzeszczotem w kształcie litery L i posiada unikalny, bezkluczowy system blokowania, który pozwala na szybką wymianę brzeszczotów bez dodatkowych narzędzi.
Black&Decker BDCR18 idealnie nadaje się do prac ogrodniczych i małych projektów renowacyjnych, łącząc w sobie moc, niezawodność i przystępną cenę. To doskonały wybór dla domowych rzemieślników, którzy cenią sobie jakość i łatwość obsługi.
- Model BDCR18N - dostarczany bez baterii i ładowarki
- Model BDCR18 - zawiera 1 akumulator (1,5 Ah) i ładowarkę
Modyfikacje Black&Decker BDCR18
Ceny na Black&Decker BDCR18 |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BDCR18 | od 424 zł | 5 oferty | ||
Black&Decker BDCR18N | od 296 zł | 6 oferty |